Casa Dal Piaz Βίλα
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εποχική εξωτερική πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα Τραπέζια για Μπιλιάρδο | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Dal Piaz Βίλα Garibaldi με 5 υπνοδωμάτια είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως η Εκκλησία του São Bento, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με μπιλιάρδο και ψάρεμα στη βίλα με 6 μπάνια, που απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Pipa Pórtico.
Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την Maria Fumaça, που απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το κατάλυμα.
Οι επισκέπτες επίσης έχουν τη δυνατότητα να απολαύσουν τη θέα στη λίμνη από τα παράθυρα. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στα μπάνια που διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες, καθώς και μπιντέ, μπανιέρα σπα και ξεχωριστή τουαλέτα.
Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν το γεύμα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Milantino Wines and Sparkling Wines2014 χλμ.
- Vidraria Madelustre4870 χλμ.
- Igreja Comunidade Sao Jose384 χλμ.
- Igreja Comunidade Sao Roque2401 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάσιας Ντο Σουλ42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κάσιας Ντο Σουλ από η Casa Dal Piaz Βίλα;
Η Casa Dal Piaz Βίλα απέχει 45 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κάσιας Ντο Σουλ. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Dal Piaz Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Dal Piaz Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Dal Piaz Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Dal Piaz Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.